Key Account Manager

Práce na plný úvazek

05/2024

Od

V P-LABu aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Key Account Manager pro zákazníky v Praze a středních Čechách.

Popis pozice

Do týmu potřebujeme zkušeného obchodníka, který bude s našimi zákazníky komunikovat rychle, snadno a spolehlivě o možnostech nákupu vybavení do jejich laboratoří. Znalosti z oboru chemie, přírodních věd nebo farmacie, či praxe v laboratoři jsou na této pozici potřeba právě tak, jako bohaté zkušenosti z obchodu. Chceš vědět víc? Podívej se na inzerát níže.

Co u nás budeš dělat?

Hlavním úkolem Key Account Managera je pečovat o stávající zákazníky v Praze a středních Čechách. Pravidelně s nimi komunikovat, aktivně přinášet obchody a budovat dlouhodobé obchodní partnerské vztahy.

Key Account Manageři v P-LABu fungují samostatně, pracují na dálku – sami si řídí svůj čas a plánují schůzky. O zpracování nabídek a objednávek se postará podpůrný tým v kanceláři a ty tak budeš mít k dispozici dostatek času a prostoru pro zákazníky.

Co bys měl/a umět a mít?

  • Zkušenost s obchodní činností
  • Znalost laboratorních postupů a vybavení – podmínkou je odborné vzdělání nebo praxe v oboru (chemie, přírodní vědy, laboratorní výzkum)
  • Zkušenost s prací v laboratoři je velkou výhodou
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • Zápal pro věc, nadšení a chuť do práce
  • Otevřené oči a citlivý nos na obchodní příležitosti
  • Aktivně dotahovat obchody do konce
  • Samostatnost, pečlivost a důslednost
  • Řidičský průkaz a chuť řídit

Co u nás získáš?

  • Vlastní region působnosti v oblasti Prahy a středních Čech
  • Velký potenciál rozvoje obchodu
  • Možnost budovat fajn značku na trhu a stát se součástí něčeho, co má opravdu smysl
  • Samostatnost a flexibilitu
  • Pohodové kolegy, kteří ti poradí a pomohou
  • Osobní automobil, služební mobil, notebook
  • Stravenky, příspěvek na spoření na penzi, 4 týdny dovolené, 5 dní sickdays, dotovanou MultiSport kartu, příspěvek na sport, kulturu a zdraví

Pokud tě pracovní nabídka zaujala, tak neváhej a pošli nám CV na kariera@p-lab.cz.

Otázky a odpovědi

Je zaslání CV povinné?

Je v P-LABu možná práce na dálku?

Jaký druh smlouvy nabízíme u této pozice?

Je nutné zaslat motivační dopis?

Kdy je očekávaný nástup?

Proč pracovat
v P-LABu

Staneš se platnou součástí přátelského, smysluplně a dobře fungujícího týmu.

Jaké nabízíme výhody?

Skvělý kolektiv

- Komunikujeme spolu
- Pracujeme na sobě a vzděláváme se
- Navzájem si pomáháme
- Podporujeme se společně
- Vymýšlíme stále něco nového

Firemní kultura

Vycházíme zaměstnancům vstříc

- Flexibilní pracovní dobu
- Možnost práce z domova
- Samostatnost
- Flexibilitu v rozhodování
- Vzdělávání a rozvoj

Benefity

S námi získáš

- Neomezený přísun kávy v kanceláři
- Stravenky a benefitní karty
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 4 týdny dovolené + 5 dní sickdays
- Pohodové kolegy
- Příjemné prostředí pro práci

plab